ul. Spacerowa Zalasewo

W połowie miesiąca lipca 2022r. rozpoczęły się prace przy budowie ul. Spacerowej w Zalasewie.

Na odcinku od ul. Kórnickiej do ul. Równej powstanie asfaltowa nawierzchnia i chodnik z kostki brukowej. Ponadto zbudowana zostanie kanalizacja deszczowa oraz usunięte kolizje sieci elektroenergetycznej. Continue reading

ul. Wiosenna w Paczkowie

Trwa budowa ulicy Wiosennej w Paczkowie. Powstanie tam 0,5 km nowej drogi z chodnikiem po jednej stronie. Na przebudowę ul. Wiosennej gmina otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Więcej na temat tej inwestycji w artykule na stronie: http://www.swarzedz.pl/

Wszystkie Continue reading

Budowa ul. Różanej w Bogucinie

Z początkiem maja br. Burmistrz Miasta i Gminy w Swarzędzu podpisał umowę na przebudowę ul. Różanej w Bogucinie. W ramach inwestycji powstanie kanalizacja deszczowa, teletechniczna, uzupełnione zostaną brakujące przyłącza do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.

Więcej na temat tej inwestycji w Continue reading

Rozbudowa ul. Katarzyńskiej w Gruszczynie

Od maja br. trwa rozbudowa ul. Katarzyńskiej od ul. Swarzędzkiej (rondo) do ul. Promyk. W ramach prowadzonych prac zbudowana zostanie m.in. nowa sieć wodociągowa, brakujące przyłącza do kanalizacji sanitarnej oraz usunięte kolizje sieci elektroenergetycznej. Ulica zyska nową nawierzchnię, chodnik, ścieżkę Continue reading

Przebudowa w centrum miasta

Trwa gruntowna przebudowa kilku ulic w ścisłym centrum Swarzędza. Inwestycja obejmuje przebudowę ulic: Zamkowej, Adama Mickiewicza, Nowy Świat, Mylnej, Bramkowej, Gołębiej, Krótkiej i Placu Powstańców Wielkopolskich.

O zakresie wykonywanych prac pisaliśmy już na stronie: http://swarzedz.pl/

Szczegółowe informacje dot. inwestycji dostępne Continue reading

Budowa ul. Poprzecznej w Kobylnicy

Rozpoczęła się budowa ul. Poprzecznej w Kobylnicy. Umowa na tą inwestycję została podpisana w maju. Ulica została zaprojektowana jako pieszojezdnia z nawierzchnią z kostki brukowej.

Szczegółowe informacje dot. inwestycji dostępne na stronie: http://swarzedz.pl/

Informacje przetargowe związane z tą inwestycją dostępne Continue reading